Eserler
Eğitim Tesisleri
![#](/app/files/6814_8126_9409-egitimeserleri.jpg)
A.S.B = Ahmet Solmaz Baysal Tarafından
İzzet Baysal Ortaokul ve Spor Salonu inşaatı bitirildi. Milli Eğitim Müdürlüğüne geçici kabulü yapıldı, teslim edildi. 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında öğretime başladı.
A.S.B = Ahmet Solmaz Baysal Tarafından
İzzet Baysal Ortaokul ve Spor Salonu inşaatı bitirildi. Milli Eğitim Müdürlüğüne geçici kabulü yapıldı, teslim edildi. 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında öğretime başladı.